Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz
specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 
Vinylové podlahy EURO VINYL FLOOR FOREVER

Odolné a praktické podlahy

Díky kvalitnímu povrchu s polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám je Euro Vinyl Floor Forever odolný vůči vodě, a proto je vhodný i do Vaší koupelny. Můžete vybírat jak z autentických dřevěných dekorů, tak i z dekorů dlažby a kamene.

Proč právě Euro Vinyl Floor Forever?

Dvě možnosti pokládky – lepením nebo plovoucím způsobem.
Je extrémně stabilní díky dvojité skelné stabilizační mřížce.
Je jednoduchý na údržbu a voděodolný.
Autentické dekory se hodí do každého interiéru.
Lze jej pokládat na podlahové vytápění. Je praktický a příjemný na dotek.
Záruka až 20 let pro domácí prostory, až 10 let pro komerční prostory.

Moderní a elegantní dekory. Tato kolekce Vás zaujme elegantními dekory, které padnou každému modernímu interiéru. V nabídce 8 dekorů najdete kromě dubových dekorů i dekory borovice. Díky jemnému žilkování dřeva jsou dekory příjemné na dotek a na první pohled nerozeznatelné od dřeva.

Vinylová podlaha na podlahové vytápění – zkušenosti

Všechny naše podlahy mají garanci pro pokládku na podlahové topení. Materiálová skladba lamel je velmi pevná a odolná, s minimální roztažností, dimenzovaná právě pro případ vytápěných podlah. Celoplošné lepení přispívá ke zlepšení akustiky v místnosti – tím se liší od plovoucí podlahy.

Péče a údržba

Vinylové desky mají vysoce trvanlivou polyuretanovou úpravu, která je dostatečně chrání před otěrem. Jako čistící přípravek doporučujeme WOCA Speciální mýdlo na vinylovou podlahu, které je určeno pro pravidelnou údržbu povrchů z vinylu, PVC nebo linolea. Nezanechává žádný film a je ideální pro namáhané plochy.

katalog podlah Eurovinyl Primeroclick a Ultimoclick v pdf