Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz
specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 

Vinylové podlahy VINYL FLOOR FOREVER

Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchny nebo betonové a kamenné dlaždice. Vybírat můžete ze čtyř kolekcí a z široké škály 30 vybraných nadčasových dekorů.

Výhody a vlastnosti

Vinylové podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek.
Snadná pokládka, vinylová podlahová krytina je vhodná na podlahové topení.
Autentická přírodní struktura dřeva, kamene nebo betonových dlaždic.
Extrémní stabilita vinylu díky vícevrstvé lisované konstrukci.
Vynikající tepelná a zvuková izolace zvyšuje komfort bydlení v místnosti.
Jednoduchá a snadná údržba.

Přírodní dekor

Dekory jsou při běžném pohledu k nerozeznání od pravých přírodních materiálů. Přesvědčit se můžete sami po kliknutí na obrázek dekoru, který má vinylová podlaha Authentic Floor. Více se dozvíte v jednotlivých kolekcích nebo v sekci vlastnosti vinylových podlah Floor Forever.

Vinylová podlaha na podlahové vytápění – zkušenosti

Všechny naše podlahy mají garanci pro pokládku na podlahové topení. Materiálová skladba lamel je velmi pevná a odolná, s minimální roztažností, dimenzovaná právě pro případ vytápěných podlah. Celoplošné lepení přispívá ke zlepšení akustiky v místnosti – tím se liší od plovoucí podlahy.

Péče a údržba

Vinylové desky a dlaždice mají novou a trvanlivou polyuretanovou úpravu, která je dostatečně chrání před poškozením. Jako čistící přípravek doporučujeme WOCA Speciální mýdlo na vinylovou podlahu, které je určeno pro pravidelnou údržbu povrchů z vinylu, PVC nebo linolea. Nezanechává žádný film a je ideální pro frekventované plochy.

Katalog vinylových podlah Floor Forever (PDF)