Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz
specialisté na podlahy
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 
Celoplošně lepené vinylové podlahy
Vinylové dílce se lepí celoplošně na lepidlo k podkladu – přímo na samonivelační stěrku, která musí být rovná a suchá. POZOR! Zákazníci, ale i někteří podlaháři se mylně domnívají, že se při pokládání na anhydrid, či beton nemusí používat samonivelační stěrka. Je to ale velký omyl! V případě aplikace vinylových podlah se musí i rovný anhydrid vystěrkovat samonivelační stěrkou. Je to proto, aby se uzavřely drobné póry, ale hlavně, aby se chemicky oddělila podkladní vrstva. Je proto nutné podklad pečlivě připravit a vystěrkovat. Příprava podkladu je nejdůležitějším bodem celé realizace. Výhodou celoplošně lepených vinylových podlah je téměř nulový kročejový efekt a perfektní přenos tepla v případě použití na podlahové vytápění…  Vinylové podlahy jsou voděodolné a příjemné na dotyk.
Tloušťka dílců je cca 2,00mm…
lepene
Plovoucí zámkové HDF, tzv. clic 
Vinylové dílce jsou součástí tvrdého HDF nosiče – desky, do které je vyfrézovaný zámek UNICLIC, díky kterému je pokládka možná bez použití lepidel i speciálního nářadí. Pokládku zvládne každý domácí kutil. Tyto dílce se pokládají plovoucím způsobem s použitím parozábrany, co umožňuje využití i při problematických podkladech. (dřevěná prkna, beton, suché systémy – KNAUF atd) Není tedy potřeba vždy, jak je tomu u celoplošně lepených vinylových podlah podklad stěrkovat. Pokud je rovinnost podkladu do cca 3mm/2,00bm, lze dílce bez problémů zabudovat. Plovoucí zámkové HDF podlahy se moc nehodí do vlhkých prostor…. Spodní strana je opatřena 2mm vrstvou drceného korku, aby se docílilo eliminování kročejového hluku. Díky patentovanému zámku UNICLIC je podlaha rozebíratelná.
Celková tloušťka je cca 9,80mm…
clic
Plovoucí zámkové celovinylové
Vinylové dílce jsou součástí tuhé kompozitní desky, do které je vyfrézovaný zámek UNICLIC, díky kterému je pokládka možná bez použití lepidel i speciálního nářadí. Pokládku zvládne každý domácí kutil. Tyto dílce se pokládají plovoucím způsobem BEZ použití jakékoliv podložky přímo na beton, stěrku, dlažbu. Prtože jsou dílce “celoplastové” jsou ideální do vlhkých prostor jako jsou koupelny, sklepy, atd… Lze je použít i na podklady, které mají nerovnost do 5mm/2,00bm. Mají obrovskou pevnost, dobře odolávají zatížení a jsou ideální na podlahové vytápění. Díky patentovanému zámku UNICLIC je podlah rozebíratelná. Je ideální na “dočasné použití” kde není možné upravovat původní podklad (pronájmy, zachování původní dlažby atd)
Celková tloušťka je cca 5mm…
plovouci